top of page

گزارشی چکیده از جلسه مشارکتی 4 مارچ

درود بر همه شما عزیزان

در این ایام نوروزی بهترینها را برای شما و خانواده از خداوندمان میطلبم. 

چکیده ای از آنچه در جلسه گذشته و گردهمایی هنرمندان مطرح شد را میتوانید در پایین مطالعه و همینطور لینک شرکت در نظرسنجی ها را دریافت کنید.

سرفصل موضوع ها:

1- نظرسنجی و ارزیابی عملکرد خانه هنرمندان مسیحی

2- گفتگو در مورد برگزاری جشنواره هنری

 

اکثر غریب به اتفاق عزیزان حاضر در جلسه، عملکرد خانه هنرمندان مسیحی را مفید و موفق دانستند و همینطور به کاستی هایی نیز اشاره کردند از جمله: 

1- کند بودن روند حرکت. 

2- ضعیف بودن مشارکت ما بین هنرمندان. 

3- عدم مشارکت فعال هنرمندان در کارهای اجرایی مرتبط به خانه هنرمندان (همین موضوع میتواند دلیل کندی روند عملکرد نیز باشد). 

4-  با وجود فعالیت های مستمر آنطور که باید در جامعه مسیحی فارسی زبان شناخته نشده.

راهکارهایی نیز ارائه شد از جمله: 

1- ایجاد گروههای مشارکتی کوچک از بین داوطلبین با هدف دوستی و ارتباط نزدیکتر مابین هنرمندان. 

2- شرکت کردن خود هنرمندان در کارهای اجرایی خانه هنرمندان از جمله ایجاد انجمنهای متمرکز مثل انجمن نقاشان یا موزیسین ها و...و همینطورایجاد هیئت امنا یا مدیره از میان هنرمندان و.... 

3- تلاش خود هنرمندان در معرفی این مجموعه چه از طریق صفحات مجازی و.. 

4- برگزار کردن گردهمایی ها به صورت منظم مثلا ماهیانه.

 

متاسفانه زمانی برای گفتگو در مورد جشنواره هنری باقی نماند اما در جلسه آتی به آن خواهیم پرداخت. به دلایل بسیار، برگزاری جشنواره هنری بسیارحائز اهمیت است از جمله: تعامل جدی تر هنرمندان با کلیساها و همینطوربا یکدیگر و دلایل بسیار دیگر که میتوانیم در جلسه آتی در مورد آن با یکدیگر گفتگو کنیم اما آنچه برای برگزاری آن بسیار مهم است مشارکت حداکثری هنرمندان است به همین خاطر قرار شد که پیش از هر چیز، نظر سنجی داشته باشیم و میزان تمایل و مشارکت هنرمندان را ارزیابی کنیم؟ 

 

بنابراین لطفا با کلیک بر لینک زیر در 3 نظر سنجی شرکت کنید: 1- مشارکت در جشنواره 2- ارزیابی عملکرد خانه هنرمندان (فرصتی برای کسانی که در گردهمایی نتوانستند حضور یابند) 3- بازنگری روز و ساعت گردهمایی های ماهیانه:

 

www.epifound.org/poll

 

این گزارش بسیار مختصر و موجز میباشد وشاید آنطور که باید گویای  دقیق تمام صحبتها و بالاخص احساس اشخاص نباشد به همین خاطر تشویقتان میکنیم تا درگردهمایی های آتی شرکت کنید. در عین حال حضور شما و نظرهای تان میتواند مفید و موثر واقع گردد. من نیز همواره با خوشحالی در خدمت خواهم بود  تا  اگر لازم دیدید در مورد مطالب عنوان شده یا هر موضوع دیگری مرتبط با خانه هنرمندان با هم صحبت کنیم.

 

 در ضمن، عزیزانی که به گروه مشارکتی تلگرام و واتساپ تا به حال ملحق نشدند مجددا دعوت میکنیم با کلیک بر روی لینکهای زیر ملحق شوند:

واتساپ:

https://chat.whatsapp.com/KctJzoOAtQJ8mf1EGOeJAS

 

تلگرام:

https://t.me/+Vwj0ptU1_zFmYmYx

 

نوروز باستانی بر همه شما نازنینان مبارک 

باشد که در این ایام نوروزی، تازگی تمامیت قلب و افکارمان را در برگیرد تا اراده نیکو و پسندیده او را در زندگیمان درک و دریافت کنیم.

 

با تشکر و احترام 

موسی رسایی

bottom of page